Termin dostawy i formy płatności

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W przypadku zamówień złożonych do godziny 15:30, staramy się wysyłać przesyłkę tego samego dnia.

Informacja praktyczna :) - kurier InPostu wyjmuje paczki nadane w paczkomacie około godziny 10:00. Tak więc zamówienia, złożone po tej godzinie, zapakujemy do paczkomatu, ale opuszczą nasze piękne miasteczko w kolejnym dniu.

 

Formy płatności za zakupy w sklepie ekstramotek

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

 

Płatność przelewem tradycyjnym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Dane do przelewu (tę informację wysyłamy również w potwierdzeniu zamówienia):

MS Mirosław Strzyżewski
Łabiszyn wieś 63 
89-210 Łabiszyn

Mbank: 02 1140 2004 0000 3102 7780 7599

Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym niezwłocznie wysyłamy zamówienie.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

Forma dostawy 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.