O nas

W sklepie internetowym Ekstra motek oferujemy różne rodzaje włóczek. Znajdziesz tu m.in. tanie włóczki akrylowe, deilkatne merynosy i niezwykle ciepłą alpakę. Stworzysz z nich piękne szale, chusty, czapki, swetry. Jeśli szukasz włóczki bardziej oryginalnej zajrzyj do działu z ręcznie farbowaną włóczką; gwarantujemy, że powstanie z niej projekt, którego nie ma nikt inny- nawet jeśli skorzystasz o ogólnie dostępnego schematu. Nie będzie drugiego takiego swetera czy  czapki. Nasze tanie włóczki akrylowe doskonale nadają się na narzuty na łóżko, koszyczki na przybory czy też poszewki na poduszki. Jeśli szukasz wełny na naprawdę ciepłą czapkę i szal- obejrzyj włóczki z domieszką wełny wielbłąda - jest ona bardzo delikatna i mega ciepła.
Szydełkujesz amigurumi? Szukasz wysokiej jakościowo bawełny? Polecamy bawełnę z firmy Bulgaria Performance. Jest doskonała i na druty i na szydełko.

Mamy włóczki uszeregowane w różnych kategoriach:

w/g składu: włóczka akrylowa, merynos, alpaka, wielbłąd, kaszmir, jedwab

w/g grubości: aż pięć działów - w zależności od grubości drutów jakie zaleca producent dla danej włóczki

w/g koloru: znajdziesz tu kolory podstawowe włóczek oraz włóczkę fantazyjną i melanżową

w/g producenta:  jeśli cenisz włóczki jakiegoś producenta to nie muszisz przeglądać wszystkich stron w sklepie, aby je poszukać. Pamiętaj jednak, że warto spróbować czegoś nowego!

włóczka ręcznie farbowana: cieszą się ostatnio dużą popularnością. Pozwolą rozwinąć Twoją kreatywność

włóczka dla dzieci: tytaj znajdziesz włóczkę szczególnie polecaną dla dzieci- miękką, delikatną i z atestami.

Tak wygląda nasza mała pasmanteria internetowa. Przyjazne kategorie i włóczki, które osobście testujemy na naszych drutach- dla Twojej wygody.